bo dobry management to nie tylko slogany

Klientom we współpracach z twórcami internetowymi pomagają agencje i specjaliści, zaś twórcom w tym zakresie pomagamy my – Troyann Management.

Kim jesteśmy?

Troyann Management to przede wszystkim Troyann, czyli ja – Maciek Trojanowicz, od ponad dekady funkcjonuję w branży marketingowej, jako jedna z wielu osób stawiałem podwaliny pod odpowiedzialny i skuteczny influencer marketing pracując w najlepszych agencjach. Pracę na rzecz twórców jako ich menadżer rozpocząłem w 2018 roku, a po roku management stał się moim głównym obszarem działalności. Od początku 2021 w działaniach wspiera mnie Magda Olak, z którą wspólnie realizowaliśmy kampanie marketingowe w ramach jednej agencji i stanowimy zgrany oraz skuteczny tandem.

Rozumiemy potrzeby klientów oraz twórców. Wiemy jakie problemy miewają marki z twórcami oraz twórcy z markami – jesteśmy po to, by je wyeliminować i sprawić, że praca z najbardziej wartościowymi twórcami była przyjemna oraz skuteczna. Wspólnie łączymy szereg umiejętności, kompetencji i ogromnych pokładów poczucia humoru, które owocują w coraz większej liczbie projektów realizowanych ze wspaniałym Twórcami, którzy z nami współpracują.

Czym się zajmujemy?

Podstawą naszej działalności jest wspieranie internetowych Twórców w zakresie współprac marketingowych z markami. W ich imieniu kontaktujemy się z klientami, prowadzimy negocjacje i robimy wszystko to, na czym nie chcą lub nie mogą się sami skupiać. Słowem – oszczędzamy ich czas i optymalizujemy swoje wysiłki, by zwiększać liczbę realizowanych kampanii. Dzięki nam, mogą w pełni poświęcić się temu co w tworzeniu treści w Internecie jest najlepsze: kreatywności, budowaniu zaangażowanej społeczności i zmienianiu świata na lepsze.

Pracujemy z twórcami, którzy działają w sieci od wielu lat, są odpowiedzialni i skuteczni przekazie. Wiemy, że to nie zasięg jest najważniejszym wyznacznikiem w influencer marketingu, dlatego wspieramy także mniejszych, ale zawsze wartościowych twórców, którzy swoje treści publikują na wielu platformach jednocześnie, tworzą własne produkty i wspierają swoje społeczności.

JESTEM TWÓRCĄ
JESTEM KLIENTEM

Dla marek

Nie wiesz czy Twoje działania z twórcami są skuteczne? Czy publikowane przez nich treści trafiają do odpowiedniej grupy odbiorców? Dlaczego realizowane działania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? A może po prostu zastanawiasz się czy „umiesz w influencer marketing”? Lub być może masz złe doświadczenia w pracy z twórcami?

Z twórcami, których wspieramy współpraca przebiegnie bezproblemowo: od błyskawicznej wyceny, aż po rzetelnie sporządzony raport. A jeżeli wraz z twórcą uznamy, że Twoja marka może lepiej spożytkować oferowany budżet to możesz liczyć na szczerą opinię z naszej strony. Nie lubimy naciągać klientów, bo wiemy, że lepiej odmówić współpracy niż zrealizować kampanię, z której nikt nie będzie zadowolony. Klient, twórca i odbiorcy.

Dlaczego z przedrostkiem mind? To twórca, który jest świadom swoich sił i słabości. Wie jakie szanse daje mu świat, a co zagraża jego twórczości. Wie do czego dąży i zmierza do celu w sposób odpowiedzialny. Nie myśli o tym co tu i teraz. Myśli o tym, jak wiele chce osiągnąć w kolejnych latach.

MANAGEMENT twórcy, których wspieramy

ANIA MALUJE

Ania Kęska

Z wykształcenia, pasji i zamiłowania pedagog-terapeuta. Swoją szczerością, dystansem do siebie i podejściem do życia zdobyła zaufanie setek tysięcy osób w Polsce. Odbiorcy ufają jej do tego stopnia, że powierzają jej swoje najskrytsze sekrety. Zaufanie, szczerość i wiarygodność sprawiają, że Ania Maluje to doskonały blog do promowania marek i produktów. Ania tworzy treści w kategoriach: lifestyle, moda, kultura, uroda, kuchnia, rozwój, zdrowie podróże. Uznana za jedną z 30 najbardziej wpływowych blogerek 2020 roku.

Marta Grzegorzak

Uroda i Włosy

Rocznik 1993, miłośniczka piękna, świata oraz życia. W internecie obecna niezmiennie od 2012 roku, pokazuje jak dobrze wyglądać, jak o siebie zadbać na zewnątrz i od wewnątrz. Na blogu oraz w mediach społecznościowych prezentuje sposoby na piękne włosy i cerę. Odbiorcy ufają jej poleceniom, co sprawia, że Uroda i Włosy to doskonały blog do współprac, nie tylko z markami kosmetycznymi.

Angelika Grabowska

Angelika Grabowska

Mieszkająca w Wielkiej Brytanii Polka, która na YouTube obecna jest od wielu lat. Od 2019 roku tworzy jednak kanał zupełnie od zera, tworząc wysokiej jakości treści opiniotwórcze. Z wykształcenia jest kosmetologiem, lecz na swoim kanale woli skupiać się na ważnych życiowych tematach w formacie Story Time: psychologia, codzienność, życie w Anglii, własne doświadczenia. Są to najczęściej punkty wyjścia do istotnych, duchowych, społecznych i psychologicznych rozważań. Angelika nie boi się tematów tabu. Swoją szczerością, dystansem do siebie i podejściem do życia zdobyła zaufanie dziesiątek tysięcy osób w Polsce.

Segritta

Matylda Kozakiewicz

Matylda to jedna z „matek chrzestnych” polskiej blogosfery, na rzecz której działa od kilkunastu lat. To jedna z najbardziej wpływowych blogerek w Polsce, która brała udział w pierwszych kampaniach z influencerami. W 2017 roku wydała książkę „Złe matki są najlepsze”, która dla tysięcy polskich matek stała się podręcznikiem intuicyjnego macierzyństwa i odtrutką na wszechobecną krytykę, która dotyka kobiety po urodzeniu dziecka. Do dziś książka zbiera znakomite recenzje i jest często polecana na grupach parentingowych. Jej blog jest miejscem, w którym każdy może znaleźć serię felietonowych treści na tematy kobiece, parentingowe, psychologiczne oraz relacji międzyludzkich, nie tylko damsko-męskich. Jej unikalny styl sprawia, że teksty są ponadczasowe i świetnie odbierane nie tylko przez fanów.

Mamy Gadżety

Marysia Górecka

Autorka jednego z najpopularniejszych blogów parentingowych w Polsce. Na Mamy Gadżety porusza przede wszystkim tematy związane z produktami, które ułatwiają życie rodziny oraz innowacyjnymi rozwiązaniami dla dzieci, domu.

Na blogu znaleźć można najlepsze rozwiązania dla młodych rodziców opisane w praktyczny sposób: wózki dziecięce, foteliki samochodowe, poradniki zakupowe czy usprawnienia przestrzeni domowej. Wszystko z naciskiem na dbałość o ekologię, praktyczność i z dużą dozą poczucia humoru. Na przestrzeni siedmiu lat zbudowała aktywną i zaangażowaną społeczność, która chętnie sięga po jej rekomendacje: ponad 60% ankietowanych czytelników zadeklarowało dokonanie zakupu z polecenia na blogu.

Zwierz Popkulturalny

Kasia

Kasia, znana swoim odbiorcom jako Zwierz Popkulturalny, prowadzi jeden z najdłużej prowadzonych i najpopularniejszych blogów w Polsce poruszających tematykę popkultury, ale także tematy pokrewne oraz ważne społecznie. Swoim zaangażowaniem społecznym, szeroką i specjalistyczną wiedzą, szczerymi opiniami oraz niepowtarzalnym piórem zdobyła uznanie jako jedna z najbardziej wpływowych twórczyń w swojej tematyce w Polsce. Czytelnicy przede wszystkim ufają jej rekomendacjom oraz opiniom, co sprawia, że Zwierz Popkulturalny to doskonały blog do promowania różnego rodzaju marek. Co warto podkreślić, Katarzyna jest również autorką kilku książek, panelistką rozmów o kulturze na największych wydarzeniach, a także współautorką kilku podcastów.

Pieing

Magdalena Milert

Magda jest autorką bloga Pieing. Co to znaczy? Pieing to rzucenie ciastem, akt publicznego niezadowolenia, ale także to czasownik, który oznacza, że można robić wszystko. Skoro wszystko, to na swojej stronie prowadzi bloga o architekturze, urbanistyce i gospodarce przestrzennej przeplatanego memami. Akurat w sam raz do czytania przy kawie i ciastku. Pisze o tym jak się robi miasto, uwrażliwia na otoczenie, przystępnie wyjaśnia co się z czego wzięło.

Magda jest absolwentką Politechniki Śląskiej, kierunku Architektura i Urbanistyka. Pracowała kilka lat w biurach architektonicznych, ale uznała, że to nie jest jej bajka. Rzuciła tę pracę na rzecz opowiadania o tym, jak robić miasto. I robi to wyśmienicie.

Magda jest również udziela się jako ekspertka i na co dzień analizuje miejskie rozwiązania pod kątem ich użyteczności, opisuje polityki zrównoważonego rozwoju, a także Smart City 3.0. Współpracuje z firmami, instytucjami publicznymi i organizacjami społecznymi jako ekspertka w sprawach polityk miejskich, urbanistyki i gospodarki przestrzennej.

Często występuje również jako prelegentka na konferencjach, festiwalach i innych wydarzeniach. Dodatkowo przeprowadza warsztaty metodą Design Thinking, w której wykorzystuje metody twórczego rozwiązywania problemów.

Magda to kobieta pełna pasji, którą dzieli się z innymi.

Riennahera

Marta Dziok Kaczyńska

Riennahera to blog na którym Marta tworzy strefę dla introwertyków, którzy chcą mimo wszystko dawać radę z ludźmi. Jej treści dają ukojenie osobom wrażliwym, które szukają treści przyjaznych, uspokajających i podnoszących na duchu. Marta wierzy w moc opowiadania historii, dlatego chętnie dzieli się swoją i swoim codziennym życiem w Londynie, w nadziei, że może inni odnajdą w tym część siebie. Swoją szczerością, dystansem do siebie i podejściem do życia zdobyła zaufanie tysięcy osób w Polsce. Czytelnicy przede wszystkim ufają jej rekomendacjom, co sprawia, że Reinnahera to doskonały blog do promowania marek i produktów. Prywatnie Marta jest ogromną fanką elfów, pracuje nad debiutancką powieścią fantasy :)

Krytyka Kulinarna

Magda Grzebyk

Dziennikarka, kulturoznawca, autorka najpopularniejszego i najbardziej wpływowego w Polsce bloga kulinarno-podróżniczego, którego prowadzi nieprzerwanie od 2012 roku. Blog wyrósł na swego rodzaju przewodnik dla setek tysięcy Polaków: gdzie warto bywać, co warto jeść, jak warto myśleć. Autorka książek, które sprzedają się jak ciepłe bułeczki.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracy w marketingu potrafiła swoim blogiem odpowiedzieć na potrzeby dziesiątek klientów tworząc angażujące i unikalne treści. Jej blog jest miejscem, w którym każdy może odnaleźć garść przyjemnych inspiracji. Autorskie przepisy, przewodniki po zakątkach Polski i świata, felietony na temat dobrego życia to wiodące tematy poruszane w bogatym ekosystemie mediów.

Miss Ferreira

Sara Ferreira

Miss Ferreira to blog o życiu spełnionej kobiety, matki trojga dzieci i szczęśliwej żony. Swoją szczerością, dystansem do siebie i podejściem do życia zdobyła zaufanie tysięcy osób w Polsce. Jej zaangażowanie społeczne, a także unikalny, emocjonalny styl pisania sprawia, że jej teksty czyta się niczym poezję.

Czytelniczki przede wszystkim ufają jej rekomendacjom, co sprawia, że Miss Ferreira to doskonały blog do promowania marek i produktów. Treści tworzy w kategoriach: lifestyle, rozwój, moda, wnętrza, kultura, uroda, kuchnia, zdrowie.

nasze case study

Wyższe Szkoły Bankowe
Ania Maluje
Wyższe Szkoły Bankowe
SuperPharm
Angelika Grabowska
SuperPharm
Poradnik prezentowy z Allegro
Mamy Gadżety
Poradnik prezentowy z Allegro
Moltex - rekrutacja użytkowników do testowania produktów
Mamy Gadżety
Moltex - rekrutacja użytkowników do testowania produktów
Thai Select - najlepsze tajskie restauracje w Polsce
Krytyka Kulinarna
Thai Select - najlepsze tajskie restauracje w Polsce
Pomorskie - przewodnik kulinarny
Krytyka Kulinarna
Pomorskie - przewodnik kulinarny
Easy Toys - długofalowa współpraca
Ania Maluje
Easy Toys - długofalowa współpraca
OtoDom
Pieing
OtoDom
Wydawnictwo Znak
Segritta
Wydawnictwo Znak
BookBeat
Segritta
BookBeat
Empik Premium
Zwierz Popkulturalny
Empik Premium
Wkręceni w remont - Magnat
Miss Ferreira
Wkręceni w remont - Magnat
Coffeedesk
MIss Ferreira
Coffeedesk
SuperPharm
Marta Grzegorzak
SuperPharm
Tołpa
Marta Grzegorzak
Tołpa
Calluna Medica
Angelika Grabowska
Calluna Medica
Multikino
MIss Ferreira
Multikino
Strefa marek – Allegro
Marta Grzegorzak
Strefa marek – Allegro
Risk Made in Warsaw
Ania Maluje
Risk Made in Warsaw
Intel – wyprawka szkolna 2.0
Mamy Gadżety
Intel – wyprawka szkolna 2.0
i wiele więcej...

opinie o nas

chcesz porozmawiać? skontaktuj się z nami!

Napisz do nas!
lub skorzystaj z formularza