Współpraca reklamowa

Mój blog nie generuje wielkich zasięgów (kilka tysięcy osób każdego miesiąca). Nie oznacza to jednak, że moje opinie nie są dla moich odbiorców istotne, a wielokrotnie wpływałem na ich decyzje. Dlatego jestem otwarty na współpracę z markami, jeśli masz ochotę zaangażować mnie do kampanii reklamowej – daj znać!

Co możemy razem zrobić?

Tak naprawdę wszystko, co jest atrakcyjne i spełnia najważniejszy wymóg: zadowoli czytelników, Ciebie (markę) i mnie. Może być to test produktu lub usługi, udział w wydarzeniu, wywiad z Tobą lub relacja z podróży na księżyc. Sky is not the limit. :)

Odbiorcy bloga

Czytelnikami bloga są osoby zainteresowane moim stylem życia, a ten orbituje wokół nowych mediów, technologii i kultury. Cenią sobie moją opinię i są pozytywnie nastawionymi do świata osobami.

Oto ich struktura wiekowa:

Bardzo przykładam się, by teksty powstałe w wyniku współpracy były najlepszymi jakościowo. Dlatego odbiorcy bloga przyjmują reklamy z wysoką akceptacją.

reklama na blogu

Wykresy pochodzą z ankiety, którą przeprowadziłem wśród czytelników bloga w marcu 2015 roku. Pełne jej wyniki znajdziesz tutaj.

Kto zaufał Troyannowi?

Czyli lista marek, z którymi dotychczas współpracowałem. Po kliknięciu w logo zostaniesz przeniesiony na efekt współpracy.

Uber_Logo_03

TP-LINK-logo_2

 

acer_logo

jvc_684

 

Wiko

Groupe_Carrefour

spotify_transparent_logo

pyszne_logo_red_rgb

 

img-nextclick

Vouchercloud

znaj-860x300

Co zyskujesz?

– Twój produkt lub usługa zostanie opisana w atrakcyjny, subiektywny sposób i trafi do odpowiednio sprecyzowanej grupy odbiorców.

– Pozycjonowanie. Bardzo dbam o SEO moich tekstów, zatem pochlebna recenzja może trafić na pierwszą stronę Google i docierać do odbiorców na długo po zakończeniu współpracy. Serio, wpisz w wyszukiwarkę hasło „spotify płatności”.

– Wiarygodność, którą budowałem ponad cztery lata. W sumie to już prawie pięć.

Jeśli jesteś zainteresowany to pisz do mnie śmiało:

Partnerzy Troyanna