#DwuGłos: jedzonko, knajpy i #foodporn

Czołem! Skoro dziś środa to wiadomo, że czas na kolejną odsłonę naszej serii. Ale dziś nietypowo, bo zamiast o filmach będzie o jedzeniu!

Postanowiliśmy z Patrykiem naszą formułę przenieść na inne, niż kinowe, klimaty, co zresztą będzie się co jakiś czas zdarzać. Wszak nie tylko o kulturze nam się fajnie rozmawia. O życiu, śmierci, sporcie, polityce… Ale tej ostatniej obiecujemy nie ruszać. Nie chcemy się pobrudzić.

batman belka

Dzisiaj za to porozmawiamy o tym, co robi każdy z nas – je. A wszyscy wiecie jak bardzo kocham burgery. Choć nie tylko o nich rozmawiamy. Zapytacie – skąd pomysł na taki temat. Cóż, prawda jest brutalnie prosta:

Zostaliśmy Ambasadorami Restaurant Week Polska!

Podobnie jak Laska, zawsze chciałem zostać ambasadorem, choć niekoniecznie na Jamajce. A skoro prezerwatywy Trojan wciąż nie są obecne na polskim rynku, to czego jak nie jedzonka mogę zostać ambasadorem? :D

Ale to, że noszę teraz fajny tytuł, to oczywiście nie wszystko, ponieważ… Będziemy mieli dla was kilka niespodzianek. Jakich? Przekonacie się jeszcze dziś na naszej stronie na Facebooku. Choćby z tego powodu warto kliknąć „lubię to”.

 

A teraz czas na dyskusję o jedzonku, zaczynamy na Oh My Deer. Obyście nie byli właśnie głodni!

Jedzenie na mieście – czytaj na Oh My Deer

Ulubiona kuchnia – czytaj na Oh My Deer

Jedzenie w domu – czytaj na Oh My Deer

Restaurant Week Polska

13141516

Ulubione knajpy

17181920

Jakich knajp nam brakuje?

21222324

 A teraz zapraszam was do zapisów na Restaurant Week, na pewno znajdziecie coś pysznego dla siebie. :)

Partnerzy Troyanna