#ChodźNaWixę: Hernan Cattaneo w Plażowej

Wielbiciele muzyki progressive wiedzą i znają, więc mogą wrócić do swoich czynności. Reszta niech poświęci parę minut i da się przekonać.

Hernan Cattaneo już 19 lipca przybędzie do Warszawy, by wystąpić w Plażowej. Jeden z legendarnych już DJ’ów i inspiracja dla wielu producentów, progressywny guru prosto z Argentyny. Autor ponadczasowych mixów Renaissance Master’s Series Volume vol 1 & 2. Producent, dla którego Polacy założyli wydarzenie „Chcemy Hernan Cattaneo closing set na Audioriver”.

Ten sam człowiek w niedzielę odwiedzi polską stolicę, by zagrać na plaży w (podobno) pięknych warunkach pogodowych (zapowiadane są 30-stopniowe upały) na imprezie, na którą nie trzeba kupować biletu. Niepojęte! To nie jest DJ Zdzisiek czy jakikolwiek rezydent z dyskotek na Mazowieckiej. To jest HERNAN CATTANEO! ZA DARMO!

Jego sety to idealna mieszanka mroku, melodii oraz parkietowych sztosów idealnych na plażę w niedzielne popołudnie. Przekonajcie się sami:

Do tego timing perfekcyjny na przygotowanie fizyczne i mentalne przed Audioriver, które w następny weekend w Płocku (pamiętajcie o konkursie z karnetami!). Nie można zapomnieć o rodzimym supporcie Angelo Mike’a, Leona i zdobywcy trzeciego miejsca w kategorii DJ / producent roku w Polsce – Cream. Zapiszcie sobie wydarzenie w kalendarzu i nie zapomnijcie! Nie wiem jak Wy, ale ja się specjalnie zrywam z poprawin w Lublinie, by zdążyć na te tańce. I na koniec niespodzianka, argument ostateczny dla prawilnych warszawiaków:

Autorem tekstu jest Krzysiek, aka KD3

Partnerzy Troyanna