Święta w AppStore trwają dłużej

IMG_0896W sumie nie powinienem o tym pisać, suchar straszny, ale okazuje się, że niewiele osób tak naprawdę wie jak fajne rzeczy może mieć za darmo w AppStore.

Stało się już tradycją, że co roku Apple robi prezenty swoim użytkownikom i przed Świętami wypuszcza aplikację 12 Days of Christmas. I począwszy od Bożego Narodzenia codziennie rozdaje darmowe prezenty. Nie są to, oczywiście, największe płatne hiciory z AppStore za darmo (jak Angry Birds, Garage Band czy FIFA 13), ale czasem zdarzy się coś lepszego. Rok temu było to Need For Speed.

W tym roku, póki co, posucha straszna, oprócz dwóch ciekawych gier: Geomaster Plus (ale strasznie szybko się nudzi) oraz The Walking Dead (póki co tylko chwilę grałem, bezsensowne sterowanie mocno zniechęca). No jeszcze aplikacja do robienia plakatów na podstawie własnych zdjęć jest fajna i przydatna – Phoster, ale jej możliwości też nie są za wielkie i przy masowym projektowaniu plakatów szybko wyparują pomysły. Aha, wszystkie te aplikacje próbowałem na iPadzie, ich sens na telefonie jest nieco mniejszy. Ale dziś jest na odwrót. :)

Bo dziś Apple udostępniło świąteczną EP-kę The xx! Na niej co prawda tylko trzy utwory, które pewnie już dawno wyciekły do sieci, ale teraz możecie mieć oryginał. Ja już pobrałem i właśnie słucham. jako wielbiciel kunsztu Jamie’go najbardziej podoba mi się „Sunset” z ostatniej płyty zespołu przerobiony w znaną dla niego, bardziej elektroniczną konwencję. A zatem ściągajcie – nie weźmiecie oryginału za darmo?

Partnerzy Troyanna