Troylista #27

Dzisiaj będzie bardzo monotematycznie. Jeden zespół. Dodatkowo, przewijał się już parę razy w tych listach. Ale nie mogłem inaczej postąpić ucieszony wczorajszą informacją o planowanym koncercie Tycho w Polsce. Scott Hansen, lider projektu poinformował o tym na Facebooku, zaś więcej informacji mamy poznać już dziś. Gdziekolwiek i kiedykolwiek to będzie – będę tam. :)

Ale żeby nie było za nudno, postarałem się uzupełnić listę o nieco mniej znane utwory zespołu. Zaczynamy więc od „L” z najnowszej płyty, a następnie jednego ze szlagierów z poprzedniego albumu – tytułowe „Dive”. Najpierw w oryginale, zaś po chwili… Remiks w wykonaniu Memoryhouse. Tego pewnie nie znaliście. Podobnie jak „Coastal Brake” w aranżacji Lusine oraz „Hours” wzięte na warsztat przez Teen Daze.

Teraz pozostaje pytanie: gdzie zagrają Tycho? Czy będzie to Tauron Nowa Muzyka? A może osobny koncert? W sumie liczę na to drugie, gdyż na festiwalach tego typu zespoły często wiele tracą, czego doświadczyłem niedawno w przypadku Moderata. A jeśli chcecie, to poczytajcie co o Tycho napisałem w ramach współpracy z marką Unhuman. :)

Partnerzy Troyanna