(Prawie) wszystko, co chcecie wiedzieć o See Bloggers

Do Blog Forum Gdańsk jeszcze ponad trzy miesiące. Na szczęście, już niebawem, 16 i 17 sierpnia w Sopocie odbędzie się inna, ale równie ciekawie zapowiadająca się impreza w tym klimacie. Morze, chill, świetni ludzie – szykujcie się na See Bloggers!

Jestem z Gdańska, uwielbiam spotkania z blogerami, więc… Kiedy otrzymałem propozycję zostania ambasadorem inicjatywy nie potrafiłem odmówić. Co prawda, nie na Jamajce, ale zawsze coś. Zwłaszcza, że i sama inicjatywa przypomina mi dwa projekty, które zrealizowało miasto Gdańsk do tej pory. Blog Forum Gdańsk zna każdy z nas. Coroczna, największa konferencja, masa prelekcji, inspiracji i solidna dawka wiedzy. Rok temu pilotażowo Gdańsk zrealizował projekt Morskiej Ferajny, w którym również uczestniczyłem. Był to wakacyjny wyjazd na domki w Sobieszewie. Bez ciśnień, na chillu, imprezowo.

See Bloggers odbędzie się równo rok po Morskiej Ferajnie i połączyć ma wiedzę i inspirację znaną nam z BFG oraz towarzyską i leniwą atmosferę z Ferajny. Impreza będzie dwudniowa: pierwszego dnia integracja na spokojnie, wspólne plażowanie, drugiego zaś wystąpi kilku ciekawych prelegentów. Nie zdradzę wam kto. Jeden ma dwa blogi, inna wydała książkę, kolejnego mocno podziwiam. Także będzie dobrze. Merytorycznie prelekcje opierać się będą o trzy bardzo istotne w blogowaniu wartości: jakość, odpowiedzialność i relacje.

Zatoka Sztuki Widok

Tak jak każdy wyjechał z ostatniego Blog Forum Gdańsk pełny inspiracji, tak mam nadzieję, że i w Sopocie (Zatoce Sztuki i nie tylko) uda się w jednym miejscu zebrać pasjonujące grono ludzi, które natchną mnie do kolejnych ciekawych projektów i podnoszenia warsztatu. Także ten, mam nadzieję, że skusicie się na wyjazd do Trójmiasta. Spotkania z blogerami to chyba najfajniejsza część blogowania, dlatego ja tej okazji nie mogę odpuścić. Do zobaczenia!

PS. Rejestracja ma się zacząć na dniach, będzie około 150 miejsc, więc warto być czujnym. ;)

Partnerzy Troyanna