Troyann + Unhuman.pl

Tego się pewnie nie spodziewaliście. Cóż, ja też w zasadzie nie. Dlaczego? Unhuman.pl to sklep z ciuchami dla ludzi ze środowiska rapu, tańca, grafficiarzy i innych. Ja mam z nimi tyle wspólnego co reprezentacja z Mistrzostwami Świata w Brazylii – niewiele. Jednak marka Unhuman jest bardzo otwarta na inne środowiska, a dzisiaj odpalają bloga, którego będzie współtworzyć kilku blogerów, w tym i ja. :)

Unhuman dał nam wszystkim szerokie pole do popisu, ograniczając w zasadzie do jednego: ma być o muzyce. A wiecie, że ja ją kocham. Dlatego już dziś możecie przeczytać mój pierwszy tekst na blogu marki. Jest tak dobry, że w sumie żałuję, że nie opublikowałem go u siebie. Kolejne moje teksty będziecie mogli czytać na łamach bloga UnhumanLife co kilka tygodni.

Cieszę się, że marki potrafią być otarte i wychodzić poza utarty schemat działania, a ponadto docenia jakościowych autorów i daje im wolną rękę. Ja mając wolną rękę wbrew pozorom nie mam wylane na pracę do wykonania, a przykładam się nawet mocniej. Tak będzie i w tym przypadku.

PS. Aha, z okazji startu tego projektu mają dla was jakieś zniżki, ogarnijcie. ;)

Partnerzy Troyanna