WixMag poleca: strony na Facebooku

Zanim powstał WixMag trzeba było obserwować wiele różnych źródeł, by być na bieżąco ze światem muzyki klubowej w Polsce. Dziś chcielibyśmy wam zarekomendować kilka sprawdzonych źródeł.

W Polsce miłośników techno i muzyki elektronicznej nie brakuje, lecz gromadzą się oni głównie wokół stron na Facebooku, które stanowią ciekawe społeczności. Wiele z nich mogłoby z powodzeniem przeistoczyć się w coś znacznie więcej, lecz doskonale rozumiem, że prowadzenie fanpage’a, choć czasochłonne, jest znacznie mniej angażujące niż prowadzenie bloga. Nie chcę tu jednak umniejszać zasług autorom poniższych społeczności, gdyż ich treści stoją na bardzo wysokim poziomie.

Pozdro dla Wiksiarzy

Od tego się trochę zaczęło. Lat kilka temu moi przyjaciele założyli stronę dla beki, ale beka przerodziła się w rzetelne i ciekawe źródło wiedzy na temat środowiska i muzyki techno.

Szukam chłopaka/dziewczyny techno

Wbrew pozorom, nie jest to serwis randkowy, a ciekawie prowadzony fanpage z dobrą muzyką i rekomendacjami dobrych wydarzeń.

Miejsca w techno, gdzie dostaniesz po ryju

Najciekawsze muzyczne perełki z gatunku techno przykryte mroczną aurą filozofii. Serwuje utwory wygrzebane z dna szuflady, wali w głowę wyszukanymi opisami. Majstersztyk.

Techno Rączka

Oprócz nowości czasem zaserwuje coś swojego. Na dobrym poziomie. Electro miało palec, techno ma swoją rączkę.

Berghajm

Trochę lolcontent, trochę powaga. Wszystko wokół mekki wszystkich wiksiarzy, czyli berlińskiego klubu Berghain. Ze mnie się już nabijali. Czekam na więcej.

Technowpierdol

Podobno dzielą się tym, co najlepsze, ale nie uświadczysz tam konkursów na zafoliowane ajfony. Ani cokolwiek innego w folii. A wpierdol to serwują dobrymi treściami. I informacjami o wydarzeniach w Polsce.

Po drugiej stronie techno

Mają ładne logo. I robią imprezy w Toruniu. W sumie, to dawno nie byłem w Toruniu.

Clubbing Warszawa

Strona prowadzona przez jednego z blogerów WixMag. Ciekawostki i wydarzenia ze stołecznej (i nie tylko) sceny klubowej. Mają konkursy z biletami na arcysztosowe imprezy. No i KD3 również gra na nie byle sobie wiksach.

WixMag

Nieskromnie również chcemy się polecić waszej uwadze, bo lajków jeszcze mało, a nas jest trzech. Rozumiecie, prawda?

Partnerzy Troyanna