Daliście czadu! [Rozwiązanie konkursu]

spotify_front

I po weekendzie, rozpoczynamy kolejny tydzień z Troylistami. A zaczynamy nietypowo. Dlaczego? Ponieważ nadszedł czas na rozwiązanie konkursu z minionego tygodnia. :)

Waszym zadaniem było przygotowanie dla mnie Troylisty z waszymi utworami. Ilość oraz jakość zgłoszeń, jakie od was otrzymałem jest… Oszałamiająca. Podrzuciliście mi 28 playlist, z czego zdecydowana większość wpisuje się w moje muzyczne klimaty, zawiera moich ulubionych artystów lub dała mi szansę poznać wielu nowych, których zgłębię w najbliższych tygodniach. 28 playlist, każda po pięć utworów, każdy średnio po 5 minut… Czyli jakieś 700 minut, a zatem ponad 11 godzin słuchania. Wielkie dzięki, każda lista została przeze mnie zasubskrybowana i pewnie posiedzi długi czas w moim Spotify. :)

Ale czas na wyniki konkursu. Oznajmiam, że… wygrali…

wszyscy :)

Niestety mam jedynie tylko dwa kody na Spotify do rozdania, więc całą niedzielę poświęciłem na słuchanie i odhaczanie list tak, by zostały dwie. Nie było to łatwe zadanie, ale ostatecznie się udało. Początkowo chciałem nagrodzić jedno zgłoszenie zawierające dużo ciekawej muzyki. Ciekawej, czyli takiej, której nie znam, sam bym nigdy nie poznał, ale jest fajna. Takich było jednak za wiele. Postanowiłem więc wybrać te dwie, które najlepiej wpisały się w mój gust muzyczny. Ich autorami są…

Marta Wrona oraz Michał Olejniczak.

Tutaj lista zgłoszona przez Michała. Arcycudowna!

Czekam na maila od was w sprawie odbioru nagrody: maciek@troyann.pl

Obie kocham równie mocno, niewiele mocniej od innych. Miałem na podstawie waszych zgłoszeń stworzyć Troylistę #6 i tak też jest, ale druga zgłoszona lista też zasługuje na podobne wyróżnienie. Zobaczycie ją jutro w Troyliście #7. :)

Jeszcze raz wielkie dzięki za zaangażowanie, wszak stworzenie listy dla jakiegoś obcego typa wymaga wysiłku. Zwłaszcza, że to jakiś Troyann. Wasze zgłoszenia będą mi towarzyszyć długi czas, inspirować jeszcze dłużej, a dzięki wam poznam mnóstwo dobrej muzyki. Dzięki, dzięki, dzięki!

Partnerzy Troyanna