Powitajcie Troylisty – konkurs!

troy2

Wraz ze zmianami w szablonie bloga mam wiele nowych możliwości. Tak wiele, że nie wiem jeszcze dokąd mnie te zmiany poniosą. Wiem jedno, będzie dużo muzyki w Telegramach, bo oto odpalam nowy minicykl – Troylisty.

Kocham muzykę, towarzyszy mi bardzo mocno przez całe życie, nieustannie, jest jego jedyną, prawdziwą stałą. Kocham się nią także dzielić, co regularnie czynię choćby w swoich profilach społecznościowych. Nowy layout bloga z kolei umożliwia mi uzupełnienie mojego miejsca w Sieci, mojego internetowego domu, po prostu bloga o dźwięki, które tyle dla mnie znaczą.

Nie robiłbym tego jednak, gdyby nie przekonanie, że i wy coś z tego będziecie mieli. Wielokrotnie dawaliście mi do zrozumienia, że lubicie moją muzykę, że dzięki mnie odkryliście coś nowego, coś pięknego, coś inspirującego. Postaram się dawać to wam regularnie. Konkretniej – codziennie od poniedziałku do piątku. Pięć razy w tygodniu, każdego ranka będę publikować krótkie playlisty utworów. W sam raz do posłuchania w drodze do pracy, do porannej kawy czy lektury maili.

Mam nadzieję, że taka formuła przypadnie wam do gustu, a zamieszczone na Troylistach utwory trafią i na wasze playlisty. Liczę też na to, że w komentarzach będziecie mi podrzucać swoje sugestie. Mam dość specyficzny gust muzyczny, ale zawsze chętnie poznaję nowości. Nie zawiedźcie mnie!

Wszystkie listy będą powstawały w oparciu o Spotify. Nie, nie płacą mi za to (ale jakby chcieli to mogą do mnie napisać :) ). Po prostu ten serwis jest dla mnie głównym źródłem muzyki, zaś tworzenie na nim playlist jest banalnie proste i szybkie. Jeśli taka formuła wam się nie podoba to trudno, jakoś to zniosę. Tymczasem zapraszam do Troylisty #1!

KONKURS

A teraz czas na obiecany konkurs. :) Dobrze wiecie, że kocham Spotify, jak się okazuje nie jest to miłość nieodwzajemniona. Sami się do mnie zgłosili z propozycją konkursu. Dzięki ich uprzejmości mogę wam rozdać dwa kody na trzy miesiące darmowego Spotify Premium. Co trzeba zrobić by je zgarnąć? Wystarczy, że zaproponujecie mi w komentarzu pod tym wpisem zestawienie pięciu utworów, koniecznie w postaci playlisty do jednej z kolejnych odsłon Troylisty. Najciekawsze dwa zestawy zostaną nagrodzone. Konkurs zaczyna się dziś, a kończy w piątek po północy, zwycięzcę poznamy wraz z premierą Troylisty #6, czyli w poniedziałek 26 maja 2o14 roku.

Protip: nie musi to być Spotify, może być też playlista na YouTube czy Soundcloud. :)

Partnerzy Troyanna