Troyann + NewsPoint = <3

newstroy

Reboot, reaktywacja, poczęcie na nowo… Jakkolwiek nie nazwać by tego, co spotkało ostatnio Troyanna, jest to bardzo ważny moment w historii tego bloga. Nie tylko będzie on ładny, ale teraz  także wsparty przez Newspoint.

Pamiętacie mój test nowej funkcjonalności Newspointa – Dashboard? Jeżeli nie to warto wrócić do tamtego tekstu. Bo był on początkiem współpracy, którą dziś wreszcie mogę ogłosić wszem i wobec. (Z tego miejsca przepraszam Olgę, mam nadzieję, że rozumiesz dlaczego chciałem zwlekać z ogłoszeniem tej decyzji do dziś? :) ). To była pierwsza propozycja, którą mi złożono i z której jestem bardzo zadowolony. Dlaczego?

Monitoring mediów, nie tylko tych społecznościowych, to stosunkowo nowe zjawisko, ale jego moc jest wielka. Bo cały internet można przeszukać jak tylko chcemy, i daje nam to coś więcej niż zasłużony Google. Tutaj nie chcemy znaleźć linków, lecz informacje publikowane przez użytkowników w całej Sieci na dany temat: czy to jest nasza firma czy choćby wpływ żywotności pancerników na globalne ocieplenie.

Dlatego cieszę się, że będę miał dostęp do danych przetwarzanych przez Newspoint i możliwość współpracy nad raportami na temat ciekawych zjawisk w mediach, czy, ogólniej, w Internecie. Z mojej strony Newspoint dostaje pierwsze miejsce pośród partnerów Troyanna (miejsce na partnerki jest wolne – możecie się zgłaszać). A to miejsce niebawem uzupełni się o kolejne, ciekawe projekty. Ponadto będę miał możliwość przeprowadzenia ciekawego wywiadu. Z kim i o czym? Przekonacie się w swoim czasie.

A jeśli Ty też chciałbyś nawiązać współpracę to pisz do mnie. :)

Partnerzy Troyanna