Kolejna konferencja przede mną – Geomarketing Now

Już w najbliższą środę, 3 grudnia, znowu będę miał przyjemność mówienia do sporego grona osób ze sceny. Po Czwartkach Social Media, uczelniach, See Bloggers czas na wydarzenie większego formatu.

Nie jestem jeszcze idealnym mówcą, ale wierzę, że praktyka czyni mistrza i po setnym występie będę już się czuł naturalnie. Czyli jeszcze trochę przede mną. A w środę w Warszawie spotkają się ludzie ze środowiska marketingu oraz geolokalizacji – Geomarketing Now. Jako samozwańczy ambasador Foursquare’a stawię się tam i będę opowiadał o potencjale drzemiącym w środowisku Swarma oraz 4sq. Bo, mimo nie najkorzystniejszych wieści płynących do nas zza Oceanu, ja nadal mocno wierzę w ten ekosystem.

Będzie też wielu innych prelegentów, którzy poruszą dużo ciekawych tematów, w tym Artur Kurasiński. Dla mnie tak biznesowa konferencja będzie pewnym novum, zwłaszcza zaś występ przed takową. Wreszcie będę niemal anonimowy, nie będzie za wiele miejsca na dowcipy. Traktuję to jako mocne wyzwanie.

A jeśli chcecie się dowiedzieć czy mu podołam, to dajcie znać w komentarzach. Wejściówki na konferencję kosztują 199 złotych, lecz dla kilku z was będę mieć specjalne zaproszenia. Kto pierwszy, ten lepszy! Do zobaczenia. :)

Partnerzy Troyanna