Łap zniżki na Vouchercloud

vc

Polacy kochają przeceny, zniżki, wyprzedaże – cokolwiek, co pozwoli im zaoszczędzić choćby złotówkę. Nic zatem dziwnego, że powstaje to coraz więcej serwisów oferujących różnego typu zniżki. Boom na zakupy grupowe powoli mija, ale są kolejne inicjatywy. Jedną z nich jest Vouchercloud.

Wpis jest sponsorowany, co oznacza, że się sprzedałem. To tak tylko na wstępie. #yolo

Vouchercloud jest w skrócie agregatorem wszelkich zniżek, rabatów czy promocji dostępnych w naszym pięknym, acz biednym kraju. Nie jest to pierwszy tego typu serwis nad Wisłą, dopiero raczkuje, ale oferuje naprawdę interesujące zniżki. Vouchercloud jest już obecny na wielu europejskich rynkach oraz w Ameryce, mamy zatem do czynienia z marką globalną. Specyfika Polaków pozwala optymistycznie patrzeć na ich rozwój.

Ok, ale co my tutaj mamy? By korzystać z serwisu musimy się zarejestrować (istnieje możliwość skorzystania z Facebook Connect), a następnie możemy sobie wybierać zniżki do sklepów internetowych lub wydrukować (np. zniżki do McDonalds) i udać się do sklepu / knajpy. Prosto i szybko. Jest to znaczne ułatwienie, gdyż nie musimy biegać po Internecie w poszukiwaniu zniżek, wszystko mamy w jednym miejscu.

A i marki przewijające się przez Vouchercloud zachęcają do skorzystania z usługi. Nie są to jakieś podrzędne firemki, ale topowe marki: RTV Euro AGD, McDondals, AnsWear, 5-10-15, Tchibo… Sporo tego, a z większości zniżek nie zdawałem sobie sprawy.

Postanowiłem to sprawdzić na przykładzie ostatniej wymienionej firmy, z której ekspresu korzystam. Jakiś czas temu skończył mi się zapas kapsułek do kawy, Vouchercloud poinformował mnie, że mogę skorzystać z promocji na darmową dostawę. Klik – przekierowanie do sklepu Tchibo i działa. Czekam aż mi dowiozą.

Reasumując, serwis ten nie jest może jakąś rewolucją w polskim Internecie, lecz ze względu na upodobania zakupowe naszych rodaków (byle taniej) ma całkiem duże szanse na sukces. Ba, nawet taki zgred zakupowy jak ja, czasem tam zajrzę by zobaczyć czy może nie potrzebuję kolejnych kapsułek do ekspresu. Albo może telewizora, konsoli, gier? Zniżki do sklepu elektronicznego kuszą mnie najmocniej…

Partnerzy Troyanna