Pyszne, piłkarskie emocje [konkurs]

Tak, wiem, część z was ma już dość Mundialu. Macie jednak pecha, bo ja wielkim fanem piłki jestem i jak mogę to będę o tym pisać. Zwłaszcza, że dziś mamy ku temu dobrą okazję – serwis Pyszne.pl zaprasza was do konkursu.

Pewnie mam tak jak każdy z was – kiedy coś oglądam muszę coś jeść. Pewnie dlatego do najszczuplejszych osób nie należę. Film, mecz czy serial nie może się obejść bez paluszków, czekolady, czy zwłaszcza popcornu. Mecz otwarcia oglądałem wraz z Kubą Prószyńskim i Kamilem Kwaśniakiem, oczywiście z „małym co nieco” w postaci chipsów. Ok, próbowaliśmy oglądać, ponieważ TVP zawiodło i nie dało się oglądać meczu za pośrednictwem ich strony internetowej. Drugą połowę spędziliśmy w pobliskiej knajpie.

Później już z transmisjami było nieco lepiej, i tak oto większość meczów oglądam w domu, albo w klubie Chwila. Dlatego też serwis do zamawiania jedzenia online zaprosił mnie do spróbowania ich oferty w trakcie oglądania meczów. Jak mam szansę zamiast popcornu wszamać nieco sushi to… Wiecie, zdrowiej i smaczniej, ciężko nie skorzystać.

Stron do zamawiania jedzenia trochę już jest, natomiast Pyszne.pl wyróżnia się się fajnym systemem lojalnościowym: za każde zamówienie zbieracie punkty, których większą sumę można zamówić na różne bonusy. Sieć lokali także obejmuje przeróżne kuchnie,w  tym kilka burgerownii, choć z całej listy znam jedynie Nowy Świat 22. Szukając jedzenia mamy dużo pomocnych filtrów i możemy zawęzić ofertę do naszych wytycznych. Ja w trakcie wczorajszego meczu Francji zdecydowałem się na sushi. Grali z Nigerią, więc stwierdziłem, że kilka sztuk nigiri będzie odpowiednie. </suchy_żart> Gdyby grali Włosi, pewnie zamawiałbym pizzę.

Nie miałem dużo czasu do meczu po powrocie z domu, więc się nie rozdrabniałem, wybrałem pierwszą lepszą knajpę (Besuto, ), kilka różnych rodzajów sushi i zamówiłem. Dość szybko zeszło, wystarczyło uzbroić się w cierpliwość, no bo przecież takich dań nie robi się w pięć minut. Co mnie zaś zaskoczyło, to powiadomienie w przeglądarce o szacowanym czasie dostawy jedzenia. Mała rzecz, a cieszy.

CZAS NA KONKURS

mundial 2

No, ale marka Pyszne.pl nie tylko mnie rozpieściła. Ma także coś dla was. Coś pysznego. :)

Przygotowałem dla was konkurs, w którym wygrać możecie trzy bony do wydania na jedzenie w serwisie Pyszne.pl. Na przykład w trakcie meczu w gronie znajomych. Wystarczy w komentarzu pod tym wpisem odpowiedzieć na jedno pytanie:

 Co najlepiej zamawiać z Pyszne.pl w trakcie oglądania meczu?

Liczę, że wasze odpowiedzi będą dość kreatywne, bo „pizza” lub „burger” z miejsca odpadają. Konkurs zaczyna się teraz, kończy w piątek o 23:59. Zwycięzców wyłonię w poniedziałek, więc będziecie mogli zjeść sobie coś w trakcie finału. Pełny regulamin znajdziecie tutaj.

Powodzenia!

WYNIKI KONKURSU

Czas ogłosić zwycięzców, którzy będą mogli na najbliższe półfinały lub nadchodzący finał zamówić sobie coś pysznego do chrupania. ;)

Najciekawsze komentarze zamieścili:

Marcin KochaNoski

Daniel Mikosz

Aingeal Maith

Gratuluję wszystkim zwycięzcom, dzięki za wspólną zabawę i życzę smacznego meczu. ;) By odebrać kody na jedzenie piszcie maila na maciek@troyann.pl. :)

PS. Tekst powstał we współpracy z Pyszne.pl.

Partnerzy Troyanna