Troyann on tour

Po trzech z rzędu weekendach w Warszawie czas na intensywne podróżowanie. Dopiero co wróciłem z Płocka, a zaledwie trzy pełne dni spędziłem w Warszawie. Czas ruszać dalej. Za kilka godzin wsiadam w autokar do Katowic. Tam będę dziś opowiadał o blogosferze na Czwartku Social Media. Już po raz drugi w tym właśnie mieście.

Ale już kilkanaście godzin później wsiadam w pociąg do Wrocławia, gdzie spędzę trzy dni. Nie jest przypadkiem, że będą to trzy finałowe dni festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty. Jednym ze sponsorów tej świetnej imprezy (aczkolwiek będę na nim pierwszy raz) jest marka Jameson, dla której mam przyjemność pracować. Także we Wrocławiu będę głównie służbowo, wraz z innymi blogerami, aczkolwiek ze środowiska filmowego: Jan z Małego Filmidła już niestety wrócił do Warszawy, ale na miejscu spotkam jeszcze Sfilmowanych i Are You Watching Closely.

Cieszę się, że mam taką pracę, która wymaga ode mnie służbowego wyjazdu do innego miasta, poznać fajne osoby i spędzić z nimi sporo ciekawego czasu. Jak dokładnie? Zorganizujemy w strefie Jamesona spotkania z fanami blogerów, wprowadzimy w świat marki Jameson, która od lat wspiera w swojej działalności środowisko filmowe (jest organizatorem Jameson Dublin Film Festival). Ciekawe miejsce, świetni ludzie i trzy intensywne dni.

Jeśli ktoś z was będzie w Katowicach lub Wrocławiu dawajcie znać – chętnie przybiję z wami piątkę. Do zoba na trasie!

Partnerzy Troyanna