Troylista #99: Up To Date Festival!

Dzisiejsza Troylista jest dość nietypowa, a wszystko za sprawą jej autora. Pierwszy raz powierzyłem jej utworzenie w obce, ale jakże doskonałe ręce.

Poniższe zestawienie przygotowali dla was organizatorzy nadchodzącego wielkimi krokami festiwalu Up To Date (4-5 września w Białymstoku). Wszystko wskazuje na to, że będzie to drugi po Audioriver tegoroczny festiwal. Jaram się tym bardziej, że nigdy nie byłem w tym mieście, a wszyscy uczestnicy poprzednich edycji imprezy mówili o magicznym klimacie tego wydarzenia. Czas się przekonać na własnej skórze. Ale oddajmy głos organizatorom Up To Date:

Up To Date Festival jest imprezą, na której publiczność pojawia się nie tylko z chęci posłuchania ulubionego artysty. Klimat i filozofia festiwalu wykracza daleko poza spis znanych nazwisk na plakacie. Jeśli się raz zarazisz, to wracasz co roku. Zapraszamy wszystkich pasjonatów muzyki, by sprawdzili to, co budujemy w Białymstoku już szósty rok z rzędu.

A jakich artystów rekomendują? Dziś wyjątkowo podział na Spotify i YouTube, gdyż nie wszystkie rekomendowane dzieła są dostępne na Spotify.

Część wydarzeń związanych z festiwalem zaczyna się już tydzień wcześniej, a w programie choćby Boiler Room.

To z kim widzimy się w Białymstoku?

Partnerzy Troyanna