Co tam? #17

Grudzień zaczęliśmy z dużym impetem. Minione dni obfitowały w wiele ciekawego. Jak choćby w dość mocne przeziębienie, które nie chce się ode mnie odczepić. Jednak choroba nie jest w stanie powstrzymać mnie od publikacji kolejnych tekstów, a tych było aż cztery.

W poniedziałek opisałem swoje wrażenia z kursu, jaki odbyłem w poprzedni weekend. Na podstawach HTML / CSS nie poprzestałem i już staram się przygotować dla was coś fajnego w oparciu o tę wiedzę.

W środę opisałem kilka swoich spostrzeżeń na temat kamer wideo, które mnie naszły podczas niedawnego testowania kamery JVC. No, bo wiecie, smartfony mają fajne aparaty, ale… Jak coś jest do wszystkiego, to sami wiecie.

W czwartek skończyłem tryb fabularny w GTA V, co mnie bardzo zasmuciło. Ta gra jest tak dobra, że mogłaby się wcale nie kończyć… Ale postanowiłem sobie nieco wydłużyć klimat tej gry tworząc tekst o najlepszej muzyce z tej gry.

W końcu, wraz z zaprzyjaźnionymi blogerami, postanowiliśmy w nietypowy sposób pomóc potrzebującym. Wyszło bardzo fajnie i mam nadzieję, że wasz pozytywny odbiór przełoży się na faktyczną pomoc potrzebującym.

A ja zmykam pracować nad niespodzianką dla was. Będzie mnie to kosztowało wiele godzin pracy, ale efekt zapowiada się fenomenalnie. Zresztą, sami zobaczycie. :)

W najbliższym czasie mogę być nieco mniej aktywny, bo czeka mnie dodatkowo szukanie nowego mieszkania – jak coś fajnego* będziecie mieli na oku to dajcie znać koniecznie! Dzięki za wyrozumiałość. Dobrego tygodnia!

Partnerzy Troyanna