Dużo Troyanna (i miłości) na WOŚP

Wróciłem z wakacji biedniejszy o telefon, ale bogatszy o wspomnienia, więc nic mnie już nie powstrzyma przed udziałem w kolejnej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Opromieniony sukcesem zeszłorocznych aukcji (łącznie uzbieraliśmy 433,50 zł!), które zorganizowałem charytatywnie dla WOŚP postanowiłem zrobić w tym roku powtórkę. Wystawianie na licytację TroyBurgerów to już moja mała tradycja, łącznie robiłem to już trzykrotnie i nie zdarzył się ani jeden niezadowolony allegrowicz!

Tak mi wyszło rok temu:

Bardzo fajnie wspominam także mój pomysł z poprzedniego roku, a mianowicie wyjścia do kina. Czyli coś, co chyba najbardziej interesuje mnie, a także was – czytelników tego bloga. W końcu blog w zdecydowanej większości traktuje o popkulturze, więc wspólne jej doświadczenie jest naprawdę fajne.

W ogóle, w ostatnich latach coś się we mnie mocno zmieniło, bo przez wiele lat bardzo lubiłem chodzić do kina sam, co nadal czasem mi się zdarza, ale jednak niesamowicie fajnie spędza się ten czas z kimś obok. Nie wiem co się zdarzyło w moim życiu, że tak mi się zmieniło, ale bardzo się jaram na kolejne wyjścia z przyjaciółmi. Dawniej chadzałem swoimi ścieżkami i nie chciałem dostosowywać swojego kalendarza wyjść do kin do innych, teraz jestem w stanie poczekać kilka dni na wspólny seans zamiast iść samotnie w dniu premiery.

Dlatego też właśnie takie wspólne wyjście do kina możecie wylicytować na Allegro, ponownie, tego typu aukcje są aż trzy. I podobnie – środki idą na WOŚP, ja stawiam bilety, kawę czy piwo po seansie i spędzamy razem fajnie czas. Już nie mogę się doczekać!

No to ten, zapraszam do licytacji:

Licytuj TroyBurgery

Licytuj wspólne wyjście do kina – bilet numer 1

Licytuj wyjście do kina – bilet numer 2

Licytuj wspólne wyjście do kina – bilet numer 3

Partnerzy Troyanna