Poradnik prezentowy Troyanna

Już za chwilę Święta, ja jeszcze nie kupiłem żadnych prezentów. I założę się, że nie jestem odosobniony w tej kwestii. Tyle, że nie pomysłów mi brakuje, ale czasu na zakupy. Wszystko dlatego, że przez kilka ostatnich dni intensywnie pracowałem…

Postanowiłem świeżo wyniesioną z Coder’s Lab wiedzę zamienić w natychmiastowe działanie, czyli wykorzystać wiedzę do stworzenia czegoś unikatowego na blogu. Wydaje mi się, że chyba zdołałem to osiągnąć. Oto bowiem stworzyłem poradnik prezentowy, który wielu z was może ułatwić poszukiwanie idealnego prezentu dla geeków, maniaków technologii czy miłośników kultury.

Takich poradników powstaje masa, toteż i wyzwanie było niełatwe. Postanowiłem zamiast klasycznego tekstu zrobić dedykowaną akcji stronę, w pełni responsywną i dostosowaną do urządzeń mobilnych – wiele takich poradników nie może sobie poradzić z takim wyzwaniem, ale ja się uparłem. I cel osiągnąłem – wszak to spacerując po galeriach handlowych szukamy inspiracji.

Poradnik podzieliłem na sekcje według kwot, jakie planujecie wydać na prezenty. Zresztą, nie ma co zwlekać, zapraszam do przeglądania. I zajrzyjcie do Wynurzonego, bez którego wielkiej pomocy bym sobie tak sprawnie nie poradził. Tak fenomenalnie działający poradnik to w dużej mierze jego zasługa. (Podobnie jak przypalony świeczką MacBook :*)

PORADNIK PREZENTOWY TROYANNA

Partnerzy Troyanna