Współpraca reklamowa

Cześć, jeśli lubisz mojego bloga i do tego odpowiadasz za marketing swojej firmy to możesz spróbować się u mnie zareklamować. Jestem fajny i mam jeszcze fajniejszych czytelników. Jeśli masz jakiś pomysł to pisz do mnie śmiało, zaś jeśli go nie masz… To również pisz! Jestem pewien, że wspólnymi siłami uda nam się wypracować coś ciekawego.

Co możemy razem zrobić?

Tak naprawdę wszystko, co jest atrakcyjne i spełnia najważniejszy wymóg: zadowoli czytelników, Ciebie (markę) i mnie. Może być to test produktu lub usługi, udział w wydarzeniu, wywiad z Tobą lub relacja z podróży na księżyc. Sky is not the limit. :)

Statystyki

Poniżej znajdziesz aktualne statystyki bloga za okres 30 dni w drugiej połowie 2017 roku. Niby niewiele, ale jest to już solidna (i wciąż rosnąca!) baza czytelników, którzy interesują się tym, co mam do powiedzenia. A w branży internetów jestem podobno już rozpoznawalny.

Odbiorcy bloga

Czytelnikami bloga są osoby zainteresowane moim stylem życia, a ten orbituje wokół nowych mediów, technologii i kultury. Cenią sobie moją opinię i są pozytywnie nastawionymi do świata osobami.

Oto ich struktura wiekowa:

Bardzo przykładam się, by teksty powstałe w wyniku współpracy były najlepszymi jakościowo. Dlatego odbiorcy bloga przyjmują reklamy z wysoką akceptacją.

reklama na blogu

Wykresy pochodzą z ankiety, którą przeprowadziłem wśród czytelników bloga w marcu 2015 roku. Pełne jej wyniki znajdziesz tutaj.

Social media

Poniżej lista moich sieci społecznościowych wraz z zasięgami. Możesz zobaczyć także mój profil w bazie danych Hash.fm.

Jestem aktywny w mediach społecznościowych, zwłaszcza zaś na Twitterze, gdzie mam więcej zaangażowanych odbiorców niż na Facebooku. Pokazuje to choćby fakt, że jestem w czołówce najaktywniejszych blogerów w tym cudownym medium.

Twitter_Trends_-_Sotrender_comDane: Twitter Trends 12/2014 by Sotrender

 

Kto zaufał Troyannowi?

Czyli lista marek, z którymi dotychczas współpracowałem. Po kliknięciu w logo zostaniesz przeniesiony na efekt współpracy.

Uber_Logo_03

 

TP-LINK-logo_2

 

acer_logo

jvc_684

 

Wiko

Groupe_Carrefour

spotify_transparent_logo

pyszne_logo_red_rgb

 

img-nextclick

Vouchercloud

znaj-860x300

Ile to kosztuje?

Szanuję swój czas i swoją pracę, więc na jakikolwiek barter nie wchodzi w grę. Chyba, że chcesz mi podarować Maybacha, to się zastanowię. A już całkiem poważnie, do każdej propozycji podchodzę indywidualnie, szacując czas, który poświęcę na promocję Twojej marki i produktu lub usługi. Cena wyjściowa to 700 złotych netto za jeden tekst. Może być mniej, może być więcej, zależy jakie będą Twoje oczekiwania.

Nie prowadzę działalności gospodarczej, zatem wszystkie wspólne działania rozliczam na podstawie umowy o dzieło. Po każdej współpracy przesyłam prezentację ze szczegółowym raportem. Część każdego wynagrodzenia przeznaczam na promocję tekstu i Twojej marki na Facebooku.

Co zyskujesz?

– Twój produkt lub usługa zostanie opisana w atrakcyjny, subiektywny sposób i trafi do odpowiednio sprecyzowanej grupy odbiorców.

– Pozycjonowanie. Bardzo dbam o SEO moich tekstów, zatem pochlebna recenzja może trafić na pierwszą stronę Google i docierać do odbiorców na długo po zakończeniu współpracy. Serio, wpisz w wyszukiwarkę hasło „spotify płatności”.

– Wiarygodność, którą budowałem ponad cztery lata. W sumie to już prawie pięć.

Jeśli jesteś zainteresowany to pisz do mnie śmiało:

2 thoughts on “Współpraca reklamowa

Comments are closed.