Co tam? #16

Listopad powoli dobiega końca. Niemal cały miesiąc po zrobieniu wszystkich zadań spędzam przy konsoli. Ostatnie dni były szczególnie aktywne, bo długo wyczekiwane GTA V wreszcie ujrzało światło dzienne. Ale to nie oznacza, że olałem bloga. Wręcz przeciwnie, bo w ostatnich dniach opublikowałem cztery teksty.

Pierwszy to zapowiedź przyszłego weekendu, który spędzę w szkole Coder’s Lab ucząc się HTML i CSS. W tekście jest też konkurs, dzięki któremu będziecie mogli pójść do szkoły ze mną za darmo. :)

Kolejny tekst to kilka wrażeń na podstawie paru dni grania w Assasin’s Creed Unity. Aż szkoda, że GTA V miało premierę kilka dni później, bo rewolucyjny Paryż zamieniłem na słoneczne Los Santos.

W środę odebrałem z serwisu najważniejsze urządzenie w moim domu, co skłoniło mnie do kolejnych refleksji.

A skoro już tyle jest o graniu, to na sam koniec przetestowałem bardzo dobre słuchawki do grania – HyperX Cloud. Z nimi obcowanie z konsolą to prawdziwa przyjemność.

A tak poza tym, wczoraj miałem pierwszy wykład dla studentów w życiu. Na Warszawskiej Szkole Reklamy opowiadałem o tajnikach pracy z blogerami. Wcieliłem się w rolę wykładowcy i chyba poszło nieźle, skoro jeden z żaków napisał mi dziś maila:

„Chciałem jeszcze dopowiedzieć, że wykład mi się bardzo podobał, bo jasno i prosto przedstawiłeś jak wygląda współpraca między blogerami i markami. No i przede wszystkim było konkretnie.”

Fajnie. Może powinienem zostać profesjonalnym wykładowcą? Zresztą, moja kolejna prelekcja już za 10 dni. Gdzie? Powiem niebawem!

Teraz siadam do pisania kolejnych wpisów na bloga – mam w głowie kilka tematów oraz pomysł na nowy cykl.

Partnerzy Troyanna