Co tam #12

Dawno nie było już takowego podsumowania. Czas nadrobić. Miałem napisać je wcześniej, ale spotkałem Maćka Sypniewskiego, z którym tworzę Za Pięć Dwunasta. Nagraliśmy kolejne odcinki naszego audiobloga, po czym okazało się, że przyjechał na Plac Zbawiciela kabrioletem. No kurde, mieć taką okazję i nie skorzystać? Pojechaliśmy! Miałem już wracać do domu, ale zahaczyliśmy o jego dom i okazało się, że ma Xboxa. I tak minęło 6 godzin. :D A na koniec tę konsolę wziąłem sobie do domu. A co, mogę!

Ale wróćmy do podsumowania tygodnia.

Będąc w temacie konsoli, tekst poniedziałkowy dotyczył mojego niedawnego zakupu. Jeszcze na One poczekam, ale mam 360 i mogę się uczyć stylu życia konsolowca. Tylko jednak jakiś projektor muszę sobie sprawić…

Dzień później podsumowałem swoje wrażenia z zabawy tabletem Acer Iconia A1, który okazał się bardzo zgrabnym i fajnym tabletem w przystępnej cenie.

W czwartek opublikowałem wywiad z Arkiem Cybulskim z Gamfi. Dawno nie pisałem o marketingowych tematach, a jednak wciąż zajmuję się tym każdego dnia w pracy. A grywalizacja jest fajnym tematem.

A w piątek zrobiłem muzyczną wyliczankę, alfabet. Fajna zabawa wyszła. :)

No i jeszcze wróciłem do tworzenia Troylist!

#65

#66

#67

#68

A teraz lecę grać w Fifę na Xboxie. :D

Albo najpierw napisze tekst na jutro. Do kolejnego!

Partnerzy Troyanna