Co tam? #9

Właśnie wróciłem do domu po niemal trzech dniach offline. Czasem się z netem połączyłem by wrzucić fotkę na Instagrama, lecz na festiwalach liczy się przede wszystkim długość życia baterii, zatem transfer danych miałem przeważnie wyłączony. Ciekawe doświadczenie, wszak nawet w Barcelonie byłem online. Na festiwalu Audioriver bawiłem się znakomicie. Ale zanim wyjechałem w piątek rano – mieliśmy na blogu bardzo aktywnych kilka dni.

W poniedziałek miał premierę pierwszy z moim udziałem odcinek audiobloga – Za Pięć Dwunasta. Historię tego, jak projekt ten został reaktywowany poznacie w tym wpisie.

Dzień później opublikowałem tekst na styku trzech moich największych zainteresowań: muzyki, technologii i marketingu. A wszystko to miało miejsce w supermarkecie Carrefour. :)

Dwa dni później rozpoczęła się długa i ciekawa dyskusja o moim wpisie o Swarmie – nowej aplikacji od Foursquare’a. Zauważyłem ciekawą tendencję: ludzie z „branży” reklamowej nie zgadzali się z moimi tezami, zaś „przeciętni”, czy raczej „zwyczajni” użytkownicy, podobnie jak ja, uważają podział aplikacji na dwie za błąd…

Wreszcie dziś został opublikowany tekst, którego jeszcze nie zacząłem dystrybuować. Bardzo osobisty, emocjonalny i po prostu piękny. Czytajcie zanim zrobią to wszyscy!

W Telegramach podrzuciłem zaś link do mojego tekstu na blogu Unhuman Life w ramach współpracy z marką Unhuman. Bardzo dobry.

Klamrą zamykającą każde Co Tam? jest listra Troylist opublikowanych w minionych dniach, zatem oto one:

#46

#47

#48

#49

#50

Partnerzy Troyanna